Placek

Placek mieszkał w opuszczonym budynku w pobliżu torów. Jedni go dokarmiali, inni przeganiali. Nie można było czekać, zabraliśmy Placusia do lekarza weterynarii,  został objęty opieką, wykastrowany i trafił do domu tymczasowego. Wkrótce pojawił się domek ten wymarzony w którym Placuś zamieszkał i jest szczęśliwy.


 

Pluto

Pluto, on  i jego bracia  urodzili się w gospodarstwie pana nadużywającego alkoholu,. zupełnie zapomniane i niekochane.  Cała rodzinka i ich mama została zabrana z tego miejsca Kazdy z tych maluszków miał swoją historię,  Pluta zakończyła się  the endem. Od miesiąca w swoim domku <3


 

Sabina

Sabina i jej dzieci wyrzucone w przydrożnym rowie. Wszyscy są juz swoich domkach, ich mama również znalazła swój ziemski. Raj Sabina mieszka w Suwałkach :-)


 

Jacuś

Kotek Jacuś został znaleziony na Dworcu, płakał. Przyjechaliśmy na miejsce, wspólnymi silami go złapaliśmy, trafił do DT,, wkrótce znalazł DS w Warsza


 

Kleksik

Kleksik oddawany był z rąk do rąk, w końcu wylądował na ulicy. O jego obecności dowiedzieliśmy się od Pani która do nas zadzwoniła. Szybko znalazł DS w Suwałkach.

 

Psiaki

Zostały znalezione w obórce podsuwalskiej wsi. Zabezpieczyliśmy je, zaszczepiliśmy, odrobaczyliśmy, każda dostała po paszporcie i szybko pojechały do Holandii do domu stałego!

 

Czarny kotek

Znaleziony kotek na ulicy miasta, był w złej kondycji, długo  jednak z nami nie zabawił i znalazł  domek w Suwałkach :-)